Корзина
84 отзыва
+380674827899
+380993780720
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Стенди для куточку логопеда

в виде галереив виде списка

Куточок логопеда у навчальному закладі: стильне оформлення від «СтендДизайн»

 

Роки дитинства, проведены в дитячому садку чи початковый школі – це період формування не лише характеру, особистості та поглядів на життя, але і правильного мовлення. Досить часто виникають ситуації, коли дитина має своє цікаве бачення вирішення завдань, але соромиться висловити свою думку через проблеми з мовленням. Саме для того, щоб такі тимчасові труднощі можна було вчасно виявити та прибрати, у закладах освіти працює спеціаліст логопед, котрий допомагає у встановленні красивого мовлення.

Як і вихователь чи викладач, логопед повинен пам’ятати, що найкраще дитина сприймає інформацію через наочність. Це допомагає їй опанувати необхідні дані та закарбувати їх в пам’яті, тренуючи знову і знову. Таким чином проблеми з дикцією та недоліки у мовленні вдасться подолати швидше та легше.

 

Купити стенд логопеда в каталозі інтернет-магазину «СтендДизайн»

 

Щоб забезпечити наочність у кабінеті логопеда, рекомендуємо вам замовити якісні яскраві стенди, де не лише учні, але й їх батьки зможуть знайти практичні поради та цікаву інформацію, що допоможе вдосконалити мовлення дитини. Вашій увазі пропонуються:

 

  • Інформаційні стенди для розміщення порад логопеда.
  • Стенди-книжечки для інформації від лікаря-дефектолога.
  • Стенди на російській мові.

 

Продукція нашої компанії представлена в кількох варіантах – з однією, двома, трьома і більше кишеньками різного формату для інформації, з яскравими фонами, що робить їх ідеальними для інтер’єрів дитячих дошкільних закладів.

Чекаємо на ваші замовлення!