Корзина
84 отзыва
+380674827899
+380993780720
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Стенды медицинские

в виде галереив виде списка

Стенд психолога: новий яскравий погляд від компанії «СтендДизайн»

 

Психолог – це один з найважливіших лікарів у шкільному чи дошкільному закладі освіти. Саме завдяки йому вирішуються проблеми та знищуються бар’єри, що заважають нормальному навчальному процесу дитини та її особистісному розвитку. Шкільний чи дошкільний психолог слідкує за процесом нормального становлення особистості майбутньої людини та вчасно знаходить можливі відхилення, щоб вказати вірний шлях.

Кабінет психології, як і інші медичні кабінети, нерідко може викликати певне занепокоєння у дитини. Саме тому дуже важливо подбати, щоб він був максимально комфортним та наповненим приємними речами, що допоможуть учневі розслабитись та спокійно відповісти на поставлені психологом запитання. Як досягти цієї гармонії в інтер’єрі? Ми маємо для вас цікаве рішення.

 

Кабінет психолога: оформлення зі смаком та користю для дитини

 

Пропонуємо вашій увазі чудові стенди для кабінету психолога, де ви зможете розмістити цікаві малюнки, дієві поради, захоплюючі завдання, котрі допоможуть дитині самостійно або з допомогою педагогів та батьків вирішити певні психологічні труднощі. В нашому каталозі ви зможете обрати:

 

  • Яскраві психологічні вісники.
  • Стенди з кишеньками для психологічних центрів.
  • Інформаційні стенди з порадами практичного психолога.
  • Стенди-книжечки з перекидними листками.
  • Набори стендів для психологічного куточка.

 

Оформіть замовлення на стенди для кабінету психології у нашому інтернет-магазині, і ми допоможемо вам підібрати саме те, що дозволить вашим маленьким відвідувачам почуватись у вас як вдома.