Корзина
84 отзыва
+380674827899
+380993780720
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Атестаційні куточки

в виде галереив виде списка

Атестація днз чи школи: розміщення інформації на стендах

 

Атестація педагогів – це важливий процес у функціонуванні будь-якого закладу освіти, адже саме від цього залежить, в змозі вчителі та вихователі навчати дітей належним чином, чи вдалось їм зробити крок вперед до професійного самовдосконалення. Окрім того, атестація допомагає виявити певні недоліки в роботі та швидко позбутись їх шляхом дотримання певних методичних рекомендацій.

Для оперативного донесення інформації до колективу з приводу запланованих педагогічних атестацій використовуються спеціальні стенди та куточки, де можна знайти графіки проведення, порядок, а також вимоги до атестованих. Окрім списків тих, хто підлягає атестуванню та інформації про атестацію, на таких стендах можна розмістити інформацію про графік проведення засідань, результати атестаційних процедур та інші дані, які можуть бути корисними для колективу.

 

Інформаційні стенди для атестаційних куточків від компанії «Стенд»

 

Саме такі вироби ми пропонуємо вашій увазі у цьому розділі нашого онлайн-каталогу. Наші інформаційні стенди для атестацій можуть вміщувати інформацію будь-якого формату. В залежності від її кількості ви можете обрати варіанти з однією кишенькою з ПВХ та більше. Матеріали, що використовуються у виробництві, абсолютно нетоксичні та надтонкі, щоб вони могли стати прикрасою будь-якого інтер’єру.

Не знайшли потрібного вам варіанту? Просто зверніться до нас, і ми разом з вами знайдемо найбільш підходяще рішення та отримання максимального ефекту, щоб атестація днз чи школи пройшла легко та непомітно.